„Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje více než sebe.“ Josh Billings

Vítejte na webu Psiuniverzita.cz Jsme nejen portál edukativního charakteru. Každému uživateli nabízíme přehledné a jednoduše dostupné informace ze světa psů, jejich výchovy a komunikace. Současně jsme platformou, kde vám rozumí a zvládnou odpovědět na všechny vaše otázky týkající se vašich čtyřnohých mazlíčků. Představa, že s vámi pes spolupracuje, ovládá základní povely a jeho chování je stabilní, není nereálná. Díky jednotlivým teoreticko-praktickým online kurzům budete mít za pár týdnů opět důvod k úsměvu. Jednotlivými online kurzy vás provede zkušený psí psycholog a poradce pro vztah člověka a psa, Pavel Bradáč.

 

Velkou výhodou online lekcí je, že si je můžete pustit kdekoliv a kdykoliv. Stačí vám pouze dobré připojení k internetu a chytrý telefon, počítač či tablet. Obsah kurzů je postaven na teoretických základech, z nichž následně vychází praktická cvičení a hry, které vám Pavel Bradáč představí pomocí videí velmi názorně a krok za krokem.

 

A ještě jeden malý tip. Kvůli podrobným, praktickým a názorným videím z terénu určitě doporučujeme sledovat video lekce na zařízeních s větším displejem, abyste mohli dobře zachytit detaily jednotlivých her a cvičení. Pod každým kurzem najdete teoretický studijní materiál, který si můžete stáhnout před první lekcí daného online kurzu. V průběhu prezentace do něj můžete nahlížet a využít jej jako podklady pro další vzdělávání.

Pokud budete mít k tématům jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na e-mail: info@psiuniverzita.cz Také není problém domluvit se s Ing. Pavlem Bradáčem na osobní či Skype konzultaci.

Prohlédněte si všechny naše kurzy