„Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje více než sebe.“ Josh Billings

Vítejte na webu Psiuniverzita.cz Jsme nejen portál edukativního charakteru. Každému uživateli nabízíme přehledné a jednoduše dostupné informace ze světa psů, jejich výchovy a komunikace. Současně jsme platformou, kde vám rozumí a zvládnou odpovědět na všechny vaše otázky týkající se vašich čtyřnohých mazlíčků. Představa, že s vámi pes spolupracuje, ovládá základní povely a jeho chování je stabilní, není nereálná. Díky jednotlivým teoreticko-praktickým online kurzům budete mít za pár týdnů opět důvod k úsměvu. Jednotlivými online kurzy vás provede zkušený psí psycholog a poradce pro vztah člověka a psa, Pavel Bradáč.

 

Velkou výhodou online lekcí je, že si je můžete pustit kdekoliv a kdykoliv. Stačí vám pouze dobré připojení k internetu a chytrý telefon, počítač či tablet. Obsah kurzů je postaven na teoretických základech, z nichž následně vychází praktická cvičení a hry, které vám Pavel Bradáč představí pomocí videí velmi názorně a krok za krokem.

 

A ještě jeden malý tip. Kvůli podrobným, praktickým a názorným videím z terénu určitě doporučujeme sledovat video lekce na zařízeních s větším displejem, abyste mohli dobře zachytit detaily jednotlivých her a cvičení. Pod každým kurzem najdete teoretický studijní materiál, který si můžete stáhnout před první lekcí daného online kurzu. V průběhu prezentace do něj můžete nahlížet a využít jej jako podklady pro další vzdělávání.

Pokud budete mít k tématům jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na e-mail: info@psiuniverzita.cz Také není problém domluvit se s Ing. Pavlem Bradáčem na osobní či Skype konzultaci.

Prohlédněte si všechny naše kurzy 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.