Přihlásit se

Registrovat se

PSI UNIVERZITA AFFILIATE

Snadný výdělek na internetu

Affiliate program je partnerský provizní systém pro provozovatele webových stránek. Zapojte se do našeho Affiliate programu i vy. Umístěte na své webové stránky naši reklamu, prostřednictvím které přijdou zákazníci do našeho obchodu a získávejte z jejich nákupů zajímavé provize.

  • propagujte odkazem či bannery
  • provize 35 % (z celkové výše objednávky, dle objednaného produktu)
  • platnost cookies 90 dní
  • min. částka pro výplatu 500 Kč, vyplácíme převodem do banky
  • zapojit se může kdokoliv, žádné písemné smlouvy, žádné závazky, stačí on-line registrace
  • podporujeme identifikaci partnera pomocí HTTP referrer (čisté odkazy bez parametru)

O partnerském programu

Partnerský program přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své webové stránky umístíte reklamu na naše produkty s provizním odkazem či reklamní plochu s bannery. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část zaplaceného pojistného. Zákazník u nás může objednat až 90 dní po návštěvě přes vaše stránky a vy získáte odměnu.

Jak nás propagovat

· Provizní odkazy – dostanete od nás adresu URL odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete – použít pro odkaz u nějakého obrázku nebo v menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek, publikovat na sociálních sítích, rozeslat v rámci vyžádaných marketingových e-mailů apod., fantazii se meze nekladou. Odkaz můžete také použít při osobní jednání s klientem.

· Reklamní plochy – obdržíte od nás HTML kód, který vložíte na své stránky. Na daném místě budeme zobrazovat aktuální reklamní bannery propagující naše produkty.