Přihlásit se

Registrovat se

PSI UNIVERZITA AFFILIATE

Snadný výdělek na internetu

Affiliate program je partnerský provizní systém pro provozovatele webových stránek. Zapojte se do našeho Affiliate programu i vy. Umístěte na své webové stránky naši reklamu, prostřednictvím které přijdou zákazníci do našeho obchodu a získávejte z jejich nákupů zajímavé provize.

  • propagujte odkazem či bannery
  • provize 35 % (z celkové výše objednávky, dle objednaného produktu)
  • platnost cookies 90 dní
  • min. částka pro výplatu 500 Kč, vyplácíme převodem do banky
  • zapojit se může kdokoliv, žádné písemné smlouvy, žádné závazky, stačí on-line registrace
  • podporujeme identifikaci partnera pomocí HTTP referrer (čisté odkazy bez parametru)

O partnerském programu

Partnerský program přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své webové stránky umístíte reklamu na naše produkty s provizním odkazem či reklamní plochu s bannery. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část zaplaceného pojistného. Zákazník u nás může objednat až 90 dní po návštěvě přes vaše stránky a vy získáte odměnu.

Jak nás propagovat

· Provizní odkazy – dostanete od nás adresu URL odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete – použít pro odkaz u nějakého obrázku nebo v menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek, publikovat na sociálních sítích, rozeslat v rámci vyžádaných marketingových e-mailů apod., fantazii se meze nekladou. Odkaz můžete také použít při osobní jednání s klientem.

· Reklamní plochy – obdržíte od nás HTML kód, který vložíte na své stránky. Na daném místě budeme zobrazovat aktuální reklamní bannery propagující naše produkty.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.