Zažeňte nudu aneb Hry na doma
Cena: 290 Kč
Current Status
Not Enrolled
Price
US$290 Kč

Zakupte si videozáznam z online přednášky zažeňte nudu aneb hry na doma.

Co se naučíte?

Už jste si někdy povzdechli, že je venku tak ošklivo, že by ani psa nevyhnal? I když jde o přísloví, jsou dny, kdy to v souvislosti se sychravým počasím u pejskařů platí téměř doslovně. Zatímco za okny padají trakaře, je zima nebo třeba velké horko, doma si tyto dny můžete zpestřit nejrůznějšími aktivitami s vaším psím mazlíčkem, zahnat nudu a využít je jako efektivní trénink v nových podmínkách. To, že jste v domácím prostředí určitě neberte na lehkou váhu. I když s pejskem v bytě či domě běžně fungujete, při hrách rozhodně nepodceňujte bezpečnost. Důležitou součástí jednotlivých úkolů a cvičení je i nastavení pravidel a mantinelů. Mimo to stále pracujete na vztahu se svým čtyřnohým mazlíčkem a zlepšujete týmovou spolupráci. Zkroťte nejen nudu, ale i vašeho psa. Mnoho tipů na hry a cvičení na doma pro celou rodinu, včetně názorných ukázek a teoretických základů, se dozvíte v tomto online kurzu vedeným odborníkem a poradcem pro vztah člověka a psa, Pavlem Bradáčem.

Dozvíte se:

• Jak posílit důvěru mezi páníčkem a psem

• Jak při hrách správně nastavit pravidla

• Jakým způsobem regulovat motivaci

• Tipy a pravidla pro přivolávací hry

• Správný způsob navádění psa pomocí pamlsků

• Jak na postupné zvykání psa na hluky nejrůznějšího charakteru

• Základní kroky, jak psa naučit zvládat stres

• Vše o domácích hrách se psy

Kurz je určen pro:

• Majitele psů a všechny rodinné příslušníky

• Sportovní kynology a kynology

• Veterináře

• Studenty veterinárního lékařství či etologie zvířat a živočichů

K tomuto kurzu je ke stažení volně dostupný studijní materiál. V průběhu prezentace do něj můžete nahlížet a využít jej jako podklady pro další vzdělávání.

Osnova kurzu:

01:23 – Cíle her na doma

02:39 – Bezpečnost – předměty a překážky

03:40 – Pravidla her

06:37 – Základní dovednosti

09:57 – Přivolávací hry – reakce na jméno, pamlsek na dálku (rozbor video ukázek)

14:51 – Socializační hry – nácvik na střelbu, ohňostroje a hluky, obojková hra, pamlsková vzdálenost (rozbor video ukázek)

21:52 – Hry zaměřené na poslušnost (rozbor video ukázek)

28:49 – Pohybové hry – domácí parkur, tanec a triky (rozbor video ukázek)

33:48 – Hry s pamlsky – hledání pamlsků, čichací dečka, hlavolamy komerční, hlavolamy vyrobené doma (rozbor video ukázek)

41:30 – Odpovědi na otázky diváků

Délka všech videí: 50 minut

Course Content

Zažeňte nudu aneb Hry na doma
Zažeňte nudu aneb Hry na doma
Cena: 290 Kč

Course Content

Zažeňte nudu aneb Hry na doma
Ing. Pavel Bradáč

Ing. Pavel Bradáč

Autor přednášky Ing. Pavel Bradáč vám rád poskytne pomoc s chováním vašeho psa. Podrobnosti najdete na www.PsychologPsu.cz Pavel Bradáč je poradcem pro vztah člověka a psa a ostřílený psí psycholog, který zvládne vyřešit problémy bez trestů a násilí. Z vlastní zkušenosti moc dobře ví, jaké to je mít doma psího mazlíčka s problémovým chováním. Pro majitele jde vždy o velmi složitou situaci. Od roku 2009 pomohl najít více než tisícům majitelům ten správný vztah s jejich mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Jednou z jeho hlavních náplní práce je pomáhat se zvyšováním kvality vztahu člověka a psa a pracovat na jejich vzájemné důvěře. Šťastný pes je ten, který žije v souladu s prostředím a se svou lidskou smečkou.

Pokud máte zájem či potřebu využít osobní či online konzultaci s autorem kurzu, uhrazená cena kurzu vám bude odečtena z ceny konzultace. Podrobnosti najdete na individuální konzultace