Základy profesionálního vystavování psů
Cena: 250 Kč
Current Status
Not Enrolled
Price
US$250 Kč

Zakupte si videozáznam z online přednášky základy profesionálního vystavování psů.

Co se naučíte?

V tomto díle se zaměříme na to, jak vystavovat psa jako profesionálové. Teda ne ti z britského seriálu, samozřejmě máme na mysli pejskaře se svými mazlíčky I této disciplíně můžeme psa naučit, aby to pro něho byla příjemná. Dejme ruku na srdce, že většinou jedeme na výstavů kvůli výhře, než kvůli účasti. Výstavu vždy vybírejte podle úrovně i toho, abyste měli co nejvyšší pravděpodobnost na úspěch. Na první pohled si možná můžete myslet, že nácvik na vystavování je záležitostí pár klasických tréninků a přijít, zapózovat se psem a zvítězit je přece tak jednoduché. Není! Výstavy představují pro psy zátěž, kdy je s nimi manipulování a zacházeno novým způsobem. Samotný nácvik vyžaduje trpělivost a několik týdnů poctivé práce. Důležité je, aby pejsek netrpěl a celý proces pro něho byl spíše hrou, která mu přináší radost a zbytečně ho nedostává do stresových situací. Vytvořte si proto dostatečný časový plán a nikdy na výstavu netrénujte takzvaně „na poslední chvíli“. Vystavování je velká událost s dlouholetou tradicí. Záleží na každém detailu, který není radno podceňovat. Jak vypadá trénink, na co se zaměřit, jaké dokumenty na profesionální výstavě psů předkládáte a co vše je dobré si kvůli této události pořídit? To vše vám v následujících videích zodpoví poradce pro vztah člověka a psa Ing. Pavel Bradáč. Výstavu si mezi tím vším shonem nezapomeňte užít a udělejte maximum pro to, aby vše proběhlo podle pravidel fair play! Výstavám zdar a hodně štěstí! HAF!

Dozvíte se:

• Podle jakých kritérií si vybrat správnou výstavu

• Jak správně vypadá výstavní postoj a pohyb v kruhu

• Jak na nácvik kontroly a chování během prohlídky na výstavě

• Co obnáší příprava na profesionální výstavu psů

• Co a kde si kvůli výstavě pořídit

• Jaké kvůli výstavě psů potřebujete dokumenty

• Jak uspět na profesionální výstavě psů

• Jakou během výstavy zvolit taktiku

Kurz je určený pro:

• Majitele psů, kteří se chtějí zúčastnit profesionální výstavy psů

• Sportovní kynology a kynology

• Veterináře

• Studenty veterinárního lékařství či etologie zvířat a živočichů

Základy profesionálního vystavování psů
Cena: 250 Kč
Ing. Pavel Bradáč

Ing. Pavel Bradáč

Autor přednášky Ing. Pavel Bradáč vám rád poskytne pomoc s chováním vašeho psa. Podrobnosti najdete na www.PsychologPsu.cz Pavel Bradáč je poradcem pro vztah člověka a psa a ostřílený psí psycholog, který zvládne vyřešit problémy bez trestů a násilí. Z vlastní zkušenosti moc dobře ví, jaké to je mít doma psího mazlíčka s problémovým chováním. Pro majitele jde vždy o velmi složitou situaci. Od roku 2009 pomohl najít více než tisícům majitelům ten správný vztah s jejich mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Jednou z jeho hlavních náplní práce je pomáhat se zvyšováním kvality vztahu člověka a psa a pracovat na jejich vzájemné důvěře. Šťastný pes je ten, který žije v souladu s prostředím a se svou lidskou smečkou.

Pokud máte zájem či potřebu využít osobní či online konzultaci s autorem kurzu, uhrazená cena kurzu vám bude odečtena z ceny konzultace. Podrobnosti najdete na individuální konzultace