Separační úzkost u psů
Cena: 290 Kč
Current Status
Not Enrolled
Price
US$290 Kč

Zakupte si videozáznam z online přednášky separační úzkost u psů.

Co se naučíte?

Separační úzkost neboli úzkost z odloučení je u psů velmi zásadním problémem. Vy odejdete z domu a váš čtyřnohý mazlíček vyvádí jako pominutý, štěká a vyje, sem tam něco porazí, rozkouše nebo rozbije. Vy pak od sousedů slýcháte samé stížnosti, což na dobrých vztazích v domě rozhodně nepřidá. Bohužel se tomu neděje jen u štěňat, které si přinesete domů. Separační úzkost je nepodmíněna věkem a u psa se může objevit v jakékoliv vývojové fázi. Ač se jedná o velký a nepříjemný problém, můžeme vás uklidnit, ať si nemusíte dělat zbytečné starosti. Ač jde o běh na dlouhou trať, řešení tohoto problému existuje! Strach z odloučení si rozhodně žádá podrobnější rozbor a ve většině případů vyžaduje terapii. I přes to, že se majitel snaží některé z problémů tolerovat a přehlížet, pes v této situaci silně trpí. Separační úzkosti je samozřejmě možné předcházet. Jaké kroky činit, tipy na hry a cvičení včetně názorných ukázek a teoretického základu vám v následujícím online kurzu osvětlí odborník a poradce pro vztah člověka a psa, Pavel Bradáč.

Dozvíte se:

• Vše o separační úzkosti u psů a jak jí čelit

• Jak pracovat s pocitem opuštění u psů

• Kde vyhledat pomoc a poradit se

• Jakých nezvyklých projevů u psa si všímat

• Jak separační úzkosti předcházet

• Jak změnit postoj psa k samotě

• Praktická cvičení napomáhající zvládání separační úzkosti

• Základy terapie separační úzkosti

Kurz je určen pro:

• Majitele psů trpící separační úzkostí a všechny rodinné příslušníky

• Sportovní kynology a kynology

• Veterináře

• Studenty veterinárního lékařství či etologie zvířat a živočichů

K tomuto kurzu je ke stažení volně dostupný studijní materiál. V průběhu prezentace do něj můžete nahlížet a využít jej jako podklady pro další vzdělávání.

Osnova kurzu:

01:03 – Separační úzkost u psů

05:30 – Typy separační úzkosti

08:39 – Jak rozpoznat separační úzkost + příklady z praxe

12:26 – Prevence separační úzkosti

13:36 – Analýza separační úzkosti

17:02 – Terapie separační úzkosti + příklady z praxe (čichací dečka)

35:23 – Využití pohodových rituálů, odchody jinak (rozbor video ukázek)

42:19 – Co může pomoci proti separační úzkosti

45:50 – Odpovědi na otázky diváků

Délka všech videí: 1 hodina a 14 minut

Course Content

Separační úzkost u psů
Separační úzkost u psů
Cena: 290 Kč

Course Content

Separační úzkost u psů
Ing. Pavel Bradáč

Ing. Pavel Bradáč

Autor přednášky Ing. Pavel Bradáč vám rád poskytne pomoc s chováním vašeho psa. Podrobnosti najdete na www.PsychologPsu.cz Pavel Bradáč je poradcem pro vztah člověka a psa a ostřílený psí psycholog, který zvládne vyřešit problémy bez trestů a násilí. Z vlastní zkušenosti moc dobře ví, jaké to je mít doma psího mazlíčka s problémovým chováním. Pro majitele jde vždy o velmi složitou situaci. Od roku 2009 pomohl najít více než tisícům majitelům ten správný vztah s jejich mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Jednou z jeho hlavních náplní práce je pomáhat se zvyšováním kvality vztahu člověka a psa a pracovat na jejich vzájemné důvěře. Šťastný pes je ten, který žije v souladu s prostředím a se svou lidskou smečkou.

Pokud máte zájem či potřebu využít osobní či online konzultaci s autorem kurzu, uhrazená cena kurzu vám bude odečtena z ceny konzultace. Podrobnosti najdete na individuální konzultace