Nežádoucí lovecké chování a útěky
Cena: 290 Kč
Current Status
Not Enrolled
Price
US$290 Kč

Zakupte si videozáznam z online přednášky nežádoucí lovecké chování a útěky.

Co se naučíte?

Není nad to si naplno užívat vycházek s vašimi psími mazlíčky a nebát se, že by utekli a začali pronásledovat kořist. Pokud se u psa nad míru rozvine lovecké chování, zavání to vždy problémem. Jde o instinktivní chování, které si pes osvojil. Lovecká plemena mají toto chování vrozené a zbylá většina psů začala na procházkách páníčkům utíkat tak trochu „z nudy“, protože neměli dostatek psychické stimulace. Psa lov divoké zvěře baví a pokud jej opakovaně vykonává, jeho chování to jen posiluje. Není to ovšem nic, co by se nedalo zvládnou a odstranit. Velký vliv na takzvané útěkové chování má budování důvěry, pravidelná socializace a hry s jasně danými pravidly. Hry s vaším psem představují unikátní možnost, jak budovat vzájemnou důvěru, vztah a současně formovat psí chování. Což vám následně umožňuje fungovat jako dokonalý a sehraný tým. Jako jedno tělo a jedna duše. Pes člověku důvěřuje v momentech, kdy mu rozumí a spojují je vzájemné kladné prožitky. Důvěru si můžete představit jako kasičku, kam postupně spoříme pomyslné mince kladných prožitků. Každý negativní zážitek ovšem z kasičky bere mince na zpět. Pomocí her můžeme záporné prožitky změnit. Pamatujte si, že tresty ničemu nepomohou. Pokuste se jim vyvarovat a nežádoucí chování pejska raději přeformulovat do kýžené podob. Pes je živý tvor a i jemu nějakou chvíli trvá než se „přeprogramuje“. Pro ty z vás, kteří řeší problém útěků a loveckého chování u svého psa, má odborník a poradce pro vztah člověka a psa, Pavel Bradáč praktické návody a tipy, jak se svým psem vytvořit harmonický tým.

Dozvíte se:

· Základní pravidla, jak předcházet loveckému chování

· Jak zvládat impulzivní startovací chování u psů

· Proč neuplatňovat tresty a zaměřit se na vytváření důvěry

· Praktické ukázky, jak naučit psa ignorovat kořist

· Základní informace o problémovém chování psů

· Jakým způsobem dosáhnout změny emočních reakcí na konkrétní situace

· Praktická cvičení, jak naučit psa žádoucímu chování a sebeovládání bez kolizí a problémů

Kurz je určený pro:

· Majitele psů s nežádoucím loveckým chováním a všechny rodinné příslušníky

· Sportovní kynology a kynology

· Veterináře

· Studenty veterinárního lékařství či etologie zvířat a živočichů

Nežádoucí lovecké chování a útěky
Cena: 290 Kč
Ing. Pavel Bradáč

Ing. Pavel Bradáč

Autor přednášky Ing. Pavel Bradáč vám rád poskytne pomoc s chováním vašeho psa. Podrobnosti najdete na www.PsychologPsu.cz Pavel Bradáč je poradcem pro vztah člověka a psa a ostřílený psí psycholog, který zvládne vyřešit problémy bez trestů a násilí. Z vlastní zkušenosti moc dobře ví, jaké to je mít doma psího mazlíčka s problémovým chováním. Pro majitele jde vždy o velmi složitou situaci. Od roku 2009 pomohl najít více než tisícům majitelům ten správný vztah s jejich mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Jednou z jeho hlavních náplní práce je pomáhat se zvyšováním kvality vztahu člověka a psa a pracovat na jejich vzájemné důvěře. Šťastný pes je ten, který žije v souladu s prostředím a se svou lidskou smečkou.

Pokud máte zájem či potřebu využít osobní či online konzultaci s autorem kurzu, uhrazená cena kurzu vám bude odečtena z ceny konzultace. Podrobnosti najdete na individuální konzultace