Nadměrná ochrana zdrojů – zdrojová agrese
Cena: 290 Kč
Current Status
Not Enrolled
Price
US$290 Kč

Zakupte si videozáznam z online přednášky nadměrná ochrana zdrojů – zdrojová agrese.

Doporučuji jiný HL: např. Praktická cvičení, jak úspěšně zvládnout problematické psí chování a agresi

Co se naučíte?

Známé české přísloví praví, že pes, který štěká, nekouše. Ač by to bylo hezké, bohužel toto tvrzení obecně neplatí. Stalo se někdy, že na vás psí mazlíček zavrčel/zaštěkal zcela bezdůvodně a přehnaně, až z něho šel strach? Váš pes tímto zjevným agresivním chováním nadměrně chránil své zdroje (teritorium, hračku či pelíšek). Domácí mazlíček se tímto chováním ale nesnaží upozornit na svoji dominanci, jak by se mohli mnozí domnívat. Bojí se, že přijde o svůj majetek, jež má pro něho velkou hodnotu. Je to obdobné jako při výchově dětí. Pokud chcete psa naučit žádoucímu chování, docílit toho můžete především pilným tréninkem a správnými postupy. Jak všechny konkrétní projevy problémového chování odhalit a jak je psa odnaučit vám pomůže tento kurz pod vedením odborníka

a poradce pro vztah člověka a psa Ing. Pavla Bradáče. Všechny odpovědi a praktické ukázky najdete v následujících videích. Naším společným cílem je poslušný a šťastný pes.

Dozvíte se:

· Jaké jsou nejčastější projevy problematického psího chování a jak je odstranit

· Příčiny zdrojové agrese u psů

· Proč neuplatňovat tresty a zaměřit se na vytváření důvěry

· Jak rozpoznat spouštěče agresivního chování

· Praktická cvičení krok za krokem, aneb jak naučit psa žádoucímu chování a sebeovládání bez kolizí a problémů

· Jaké jsou nejčastější chyby, ke kterým dochází během kontrapodmiňování

· Jak dosáhnout změny emočních reakcí na konkrétní situace

· Jak řešit problémy v domácnosti s více psy

Kurz je určený pro:

· Majitele psů s nežádoucím chováním a všechny rodinné příslušníky

· Sportovní kynology a kynology

· Veterináře

· Studenty veterinárního lékařství či etologie zvířat a živočichů

Studijní materiál k tomuto kurzu si můžete stáhnout před první lekcí. V průběhu prezentace do něj můžete nahlížet a využít jej jako podklady pro další vzdělávání.

Nadměrná ochrana zdrojů – zdrojová agrese
Cena: 290 Kč
Ing. Pavel Bradáč

Ing. Pavel Bradáč

Autor přednášky Ing. Pavel Bradáč vám rád poskytne pomoc s chováním vašeho psa. Podrobnosti najdete na www.PsychologPsu.cz Pavel Bradáč je poradcem pro vztah člověka a psa a ostřílený psí psycholog, který zvládne vyřešit problémy bez trestů a násilí. Z vlastní zkušenosti moc dobře ví, jaké to je mít doma psího mazlíčka s problémovým chováním. Pro majitele jde vždy o velmi složitou situaci. Od roku 2009 pomohl najít více než tisícům majitelům ten správný vztah s jejich mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Jednou z jeho hlavních náplní práce je pomáhat se zvyšováním kvality vztahu člověka a psa a pracovat na jejich vzájemné důvěře. Šťastný pes je ten, který žije v souladu s prostředím a se svou lidskou smečkou.

Pokud máte zájem či potřebu využít osobní či online konzultaci s autorem kurzu, uhrazená cena kurzu vám bude odečtena z ceny konzultace. Podrobnosti najdete na individuální konzultace